Crew Bangkok Hostel - Near Khao San & Mrt Bang Yi Khan

  • WiFi
  • Versneld in- en uitchecken
  • Luchthavenshuttle
  • Bar/ lounge
  • Airconditioning
Meer opties nodig?
Check Top hotels near Crew Bangkok Hostel - Near Khao San & Mrt Bang Yi Khan
Hostel Village Bangkok
Mobiele prijsaanbieding

Hostel Village Bangkok

8 m van de accommodatie
Petchyindee Kingdom
Mobiele prijsaanbieding

Petchyindee Kingdom

8.3
Heel goed 10 beoordelingen
454 m van de accommodatie
USD 44 USD 40
per nacht
Charan 41 Hostel
Mobiele prijsaanbieding

Charan 41 Hostel

8.8
Fantastisch 51 beoordelingen
899 m van de accommodatie
USD 18 USD 16
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle

    Activiteiten

    • Watersport

    Accommodatie diensten

    • Versneld in- en uitchecken
    • Conciërgebalie
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Bagageopslag
    • Kleedkamer
    • Kapper
    • Wasserij
    • Tours/Ticketservice
    • Winkels/ Commerciële diensten
    • Happy hour

    Eten

    • Bar/ lounge

    In de keuken

    • Gedeelde keuken

    Voor kinderen

    • Bordspellen

    Recreatie

    • Ontspannings-/ TV-kamer
    • Openluchtbad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Tuinmeubelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • ATM/Geldautomaat
    • Koffiebar
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Zijn er bezienswaardigheden in de buurt van Crew Bangkok Hostel - Near Khao San & Mrt Bang Yi Khan?
      U kunt een bezoek brengen aan Health Land, gelegen op 6 minuten loopafstand van Crew Bangkok Hostel - Near Khao San & Mrt Bang Yi Khan.
    • Welke vervoershaltes bevinden zich het dichtst bij Crew Bangkok Hostel - Near Khao San & Mrt Bang Yi Khan?
      U vindt de bushalte Opposite PATA Department Store PinKlao op een paar stappen verwijderd van Crew Bangkok Hostel - Near Khao San & Mrt Bang Yi Khan.
    • Welke talen spreekt het personeel van Crew Bangkok Hostel - Near Khao San & Mrt Bang Yi Khan?
      Het personeel van Crew Bangkok Hostel - Near Khao San & Mrt Bang Yi Khan helpt je verder in het Arabisch en Thai.
    • Welke restaurants kunnen we in de buurt van Crew Bangkok Hostel - Near Khao San & Mrt Bang Yi Khan vinden?
      Beste restaurants in de buurt van Crew Bangkok Hostel - Near Khao San & Mrt Bang Yi Khan zijn Rim Nam Restaurant en Jade Garden Restaurant, die respectievelijk op 500 meter en op 600 meter afstand het pand liggen.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Crew Bangkok Hostel - Near Khao San & Mrt Bang Yi Khan

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten